Жіноча кофта oversize в смужку - коричневий колір, S (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-3611
930 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для створення модних та затишних образів в осінньо-зимовий період використовуйте в'язані кофти від LUREX.
Ця модель у стилі оверсайз підійде і під ваші улюблені джинси чи штани, і під елегантні спідниці чи сукні . У кофті кругла горловина доповнена коміром з подвійної машинної в'язки, пройми опущені, прямий низ і довгі рукави закінчуються в'язкою у вигляді манжети. Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | S |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Вид виробу | Кофта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Кофта |
| Довжина переду виробу, см | 63 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 78 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 50см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Машинне в'язання |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | one size |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 100% акрил |
| Стиль | Повседневный |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | смужка |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
| Фасон | оверсайз |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
- Ціна: 930 ₴








