Жіночий бомбер з принтом в гусячу лапку - білий з чорним колір, L (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-00002
1 100 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей стильний жіночий бомбер з принтом у гусячу лапку стане альтернативою легким курткам і кардиганам у міжсезоння, а взимку буде завершенням ділового костюма.
У моделі прямий низ і довгі рукави доповнені манжетами з трикотажу рубчик. Також у бомбері є невеликий комірець-стійка.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Кнопки |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кардиган |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Бомбер |
| Довжина виробу, см | S - 48см; M - 49см; L - 50см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 70см; M - 71см; L - 72см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 37см; M - 38см; L - 39см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Твід |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | S |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 70% вовна, 30% поліамід |
| Стиль | кежуал |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | гусяча лапка |
| Фасон | укорочений |
| Колір | білий з чорним |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 53см; M - 55см; L - 57см |
| Параметри виробу, см | S - 48см; M - 49см; L - 51см |
- Ціна: 1 100 ₴








