Укорочений ажурний джемпер

- Немає в наявності
- Код: 3-3965
870 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щоб не вибирати між трендами та практичністю, роби ставку на укорочений джемпер із ажурної в'язки. Його базові відтінки легко подружаться з різноманітним одягом, а модна фактура додасть потрібних акцентів.
Модель у стилі oversize йде з довгими рукавами-регланами. Кругла горловина доповнена бейкою із подвійної в'язки. Прямий низ та довгі рукави закінчуються в'язаними манжетами.
Вибирай найсвіжіші новинки жіночого одягу від інтернет-магазину LUREX і ти будеш у тренді кожен сезон!
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Джемпер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Джемпер |
| Довжина переду виробу, см | 32 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 76 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 50см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | В'язання |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | one size |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Стиль | кежуал |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | ажурне в'язання |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
| Фасон | укорочений |
| Колір | Зелений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 62 см |
- Ціна: 870 ₴








