Подовжений кашеміровий жіночий бомбер на кнопках - молочний колір, M (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-3680
2 160 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Кнопки |
| Міжнародний розмір | M |
| Стан | Новий |
| Колір | Молочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Бомбер |
| Довжина виробу, см | S - 70см; M - 70см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 73см; M - 74см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 37см; M — 38 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Екокашемір |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | S |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 65% бавовна, 35% поліестер |
| Стиль | кежуал |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 58см; M - 60см |
- Ціна: 2 160 ₴







