Укорочений в'язаний светр у кольорову смужку - жовтий колір, L (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-172
840 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шукаєте стильну в'язану кофтинку під штани та спідниці з високою талією - вибирайте цей укорочений джемпер з машинної в'язки в кольорову смужку!
Модель виконана з англійської в'язки та по всій довжині прикрашена горизонтальними кольоровими смужками. Прямий низ закінчується в'язкою як манжети. Довгі рукави йдуть без манжети, але доповнені всередині тонкими резинками. Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Светр |
| Довжина переду виробу, см | 41 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 63 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 41 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | В'язання |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | one size |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 79% акрил, 21% полиэстер |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | смужка |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
| Фасон | укорочений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 52 см |
- Ціна: 840 ₴







