Жіноча куртка-косуха зі шкірозамінника - сірий колір, L (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-00005
2 420 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хочеш купити куртку жіночу онлайн - дивись модні новинки в інтернет-магазині LUREX, тут на тебе завжди чекають вигідні ціни та найкращі тренди!
Ця вкорочена модель з косою блискавкою спереду повністю виконана з м'якої екошкіри . Курточку доповнено тонкою підкладкою всередині. Рукави довгі, краї прямого низу доповнені пришитими по колу петлями для пояса з основної тканини, що йде в комплекті. Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Куртка |
| Довжина переду виробу, см | S - 45см; M - 46см; L - 47см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 70см; M - 71см; L - 72см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 43см; M - 44см; L - 45см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | S |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 100% полиуретан |
| Стиль | кежуал |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | укорочений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 45см; M - 47см; L - 49см |
- Ціна: 2 420 ₴








