Жіноча куртка з букле на кнопках - кремовий колір, M (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-02760
613 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
А ти вже готуєшся до нового весняного сезону? Вже саме час подумати про модний верхній одяг на сезон майбутній. Ми пропонуємо звернути увагу на оригінальну жіночу куртку з букле на кнопках - головного тренду цього року.
Ця модель виконана з букле і доповнена тонкою тканиною підкладки.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Кнопки |
| Міжнародний розмір | M |
| Стан | Новий |
| Колір | Кремовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Бомбер |
| Довжина виробу, см | S - 58см; M - 58см; L - 58см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 77см; M - 78см; L - 79см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 42см; M - 42см; L - 43см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Букле |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | S |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 65% бавовна, 35% поліестер |
| Стиль | Повседневный |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | інше |
| Фасон | на гумці |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 53см; M - 56см; L - 59см |
- Ціна: 613 ₴







