Укорочений лонгслів із декоративними швами - чорний колір, L (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-061
730 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лонгслів з декоративними швами – це стильний та зручний вибір для вашого гардеробу.
Кофточка виготовлена з якісного трикотажу в дрібний рубчик, має довгі рукави та фігурний низ. Декоративні шви надають особливого шарму цьому лонгсліву.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Джемпер |
| Довжина переду виробу, см | S - 39см; M - 40см; L — 41 см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 68см; M - 69см; L - 70см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 48см; M - 49см; L - 50см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | S |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 50% хлопок, 50% лайкра |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | рубчик |
| Фасон | укорочений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 32см; M - 34см; L - 36см |
- Ціна: 730 ₴








