Облягаючий пуловер у дрібний рубчик - фуксія колір, L (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-1997
740 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З такою вкороченою в'язаною кофтинкою ти зможеш поєднувати улюблені штани та джинси з високою талією, а також спідниці всіляких фасонів. Її м'яка та еластична в'язка у дрібний рубчик подарує тобі легкість, комфорт та свободу рухів.
У моделі виріз горловини V-форми, а прямий низ і довгі рукави по краях обшиті тоненькою резинкою.
Цей лаконічний і в той же час модний пуловер ти можеш використовувати і як базову річ, і як головний акцент у своїх вбраннях - замовляй кольори, що сподобалися через сайт!
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Колір | Фуксія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Пуловер |
| Довжина переду виробу, см | 52 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 66 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 44 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | В'язання |
| Параметри моделі | 85*62*90 зріст 172 |
| Розмір фото | one size |
| Склад тканини | 95% поліестер, 5% бавовна |
| Стиль | Повседневный |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | рубчик |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість матеріалу |
| Фасон | приталений |
| Ширина по низу, см | 24 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 24 см |
- Ціна: 740 ₴






