Жіночий в`язаний светр оверсайз рожевий з розрізами з боків

- Немає в наявності
- Код: 2-102128
965 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 100% акрил |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 102128 |
| Довжина рукава | 52 см |
| Матеріал | Пряжа |
| Параметри виробу | 58 см |
| Розмір | size1 |
| Тканина | Пряжа |
| Ширина під проймами | 59-60 см |
- Ціна: 965 ₴










