Жіночий в`язаний светр молочний з коміром на ґудзиках

- Немає в наявності
- Код: 2-102140
1 165 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий в`язаний светр молочний з коміром на ґудзиках
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 76% поліестер, 24% акрил |
| Колір | Молочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 102140 |
| Довжина рукава | 63-65 см |
| Матеріал | Пряжа |
| Параметри виробу | 60-62 см |
| Розмір | size1 |
| Тканина | Пряжа |
| Ширина під проймами | 53-54 см |
- Ціна: 1 165 ₴










