Постільна білизна First Choice Jacquard Satin 200 х 220 см Herra Cappuccino

- В наявності
- Код: KY-1939-23
3 115 ₴
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
Деталі:
Тип набору: євро
1 х Підодеяльник: 200 х 220 смм
1 х Простінь: 240 х 260 см
4 х наволочки: 50 х 70 см (2), 70 х 70 см (2)
Опис
Постильною білизнюкою турецького виробництва, бренд First Choice®.
Серія постільної білизни Jacquard Satin виготовлена з сатину, бавовна 100%. Сатинове постільна білизна традиційно є лідером продажів у сегменті постільної білизни. Під час фарбування використовують реактивну технологію, яка сприяє збільшенню стійкості фарбування при використанні мінімальної кількості хімічних реактив.
First Choice® використовує сатин Згідно з європейським стандартом, тканина, що проходить через м’язову систему, має нові властивості.
Постижна білизна виготовлена з натуральних екологічних матеріалів, що сприяє доброму сну і відпочинку, це можливість зробити ваше спальне місце красивим і затишним, завдяки широкому вибору текстури та кольору тканини. Купуючи постільну білизну, ви отримуєте якісну тканину і сам продукт. Приватність постільного білизни це вирішення проблеми, коли гості залишилися на ніч, ви завжди зможете застелити ліжко красивим бельем. Постільна білизна, це універсальний подарунок до свята.
Перевага ткани:
- Така пряжа здобувається малий, благородний блиск
- Коли колір фарбується, його кольори стають яскраві, насичені і дуже стійкі
- Така бавовна Добре всмоктує вологу
- Пряда твердіша за звичайну - Великий плюс, тому що звичайний бавовник не є особливо міцною тканиною
- Вироби з таких тканин майже не минуться и Під час прання не піддаються удари Також плюс перед простою бавовною.
- На дотик тканина дуже м'яка і шовкова
- Прощупуючий візерунок
Рекомендації
Рекомендовано міняти постільну білизну двічі на місяць.
Внимание!
* Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від параметрів дисплея (яркість, контраст, насиченість), а також освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First choice |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Різних розмірів |
| Оздоблення та прикраси | Жакардовий візерунок |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Жаккард/Сатин |
| Колір | Бежевий |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сировини | Натуральне |
- Ціна: 3 115 ₴




