Жіночий трикотажний светр oversize з коміром на блискавці - світло-коричневий колір, L (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-03901
1 029 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це однотонний в'язаний светр з коміром на блискавці подарує тобі тепло і затишок, і при цьому стане головним акцентом кожного вбрання.
Модель оверсайз повністю виконана з машинної в'язки у вертикальний рубчик, а низ виробу та довгі рукави-реглани доповнені в'язаними манжетами. Короткий комір з металевою блискавкою виконаний з одинарної машинної в'язки.
Визначте розмір за сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Светр |
| Довжина переду виробу, см | 50см |
| Довжина рукава від горловини, см | 74 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 49 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | В'язання |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | one size |
| Склад тканини | 100% акрил |
| Стиль | Повседневный |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | рубчик |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
| Фасон | вільний |
| Колір | Світло-коричневий |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 54см |
- Ціна: 1 029 ₴









