Жіночий светр із великої в'язки в косичку - хакі колір, L (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-4645
855 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Супер теплий жіночий светр oversize з великої в'язки в косичку стане твоєю улюбленою базою в холодний сезон! Носи його зі стильними штанами, джинсами або спідницями з високою талією і насолоджуйся результатом.
У цій моделі високий комір складається вдвічі. Низ прямий, доповнений манжетом у рубчик.
Визначте розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Стиль | Романтичний |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Светр |
| Довжина переду виробу, см | 58 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 71 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 48 см |
| Матеріал | В'язання |
| Склад тканини | 80% акрил, 15% поліестер, 5% еластан |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | косички |
| Фасон | напівприталений |
| Ширина по низу, см | 36 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 46 см |
- Ціна: 855 ₴








