Жіночий трикотажний светр oversize в рубчик - кремовий колір, L (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-231124
1 160 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Додати різноманітності звичним для тебе вбранням у сезон холодів допоможе цей молодіжний в'язаний светр від LUREX.
Модель повністю виконана з машинної в'язки в широкий рубчик. Кругла горловина доповнена коміром-стійкою. Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Колір | Кремовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Светр |
| Довжина переду виробу, см | 72 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 77 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 45 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | В'язання |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | one size |
| Склад тканини | 98% акрил, 2% полиамид |
| Стиль | кежуал |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | рубчик |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
| Фасон | оверсайз |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 68 см |
- Ціна: 1 160 ₴









