Укорочений джемпер з блискучим напиленням - сірий колір, S (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-5042
860 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коли потрібно швидко і з мінімальними витратами створити святкове вбрання, просто додай до своєї базової спідниці або штанів цей модний укорочений джемпер з блискучої тканини. Безпрограшний варіант!
Модель повністю виконана з трикотажної тканини в рубчик. Горловина кругла, з окантовкою.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Джемпер |
| Довжина переду виробу, см | S - 45см; M - 47см; L - 49см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 66см; M - 66см; L — 67 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 45см; M - 45см; L - 45см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | S |
| Склад тканини | 96% віскоза, 4% еластан |
| Стиль | Вечерний |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | рубчик |
| Фасон | укорочений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 40см; M - 42см; L - 44см |
- Ціна: 860 ₴







