Жіночий джемпер у техніці тай-дай з написом Paris - світло-коричневий колір, S (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-1275
1 250 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У цьому в'язаному молодіжному джемпері твої комфортні образи в зимовий сезон будуть ще й у тренді завдяки техніці тай-дай та модному напису Paris.
У моделі пройми опущені, а довгі рукави закінчуються в'язаними манжетами. Низ виробу прямий і доповнений в'язкою у вигляді манжети.
Визначте розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Джемпер |
| Довжина переду виробу, см | 50см |
| Довжина рукава від горловини, см | 75см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 50см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Машинне в'язання |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | one size |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стиль | кежуал |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | тай-дай |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
| Фасон | вільний |
| Колір | Світло-коричневий |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58 см |
- Ціна: 1 250 ₴






