Укорочене жіноче пальто чорне (M)

- Немає в наявності
- Код: 2-32966
1 595 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 50% віскоза, 46% поліестер, 4% еластан |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M |
| Артикул | 32966 |
| Довжина рукава | S - 56,5 см; M - 57 см; L — 57,5 см |
| Матеріал | Кашемір |
| Параметри виробу | S - 49,5 см; M - 50 см; L - 50,5 см |
| Сілует | Прямий |
| Тканина | Кашемір |
| Ширина під проймами | S - 50 см; M - 52 см; L - 54 см |
- Ціна: 1 595 ₴










