Жіноче боді в рубчик лимонне з квадратною горловиною (M)

- Немає в наявності
- Код: 2-46712
695 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 95% бавовна, 5% еластан |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M |
| Артикул | 46712 |
| Довжина рукава | S - 59,2 см; M - 59,4 см; L - 59,7 см |
| Матеріал | Трикотаж |
| Параметри виробу | 69 см — спереду; 80 см — ззаду |
| Сілует | Прилеглий |
| Тканина | Трикотаж |
| Ширина під проймами | S - 37 см; M - 39 см; L - 41 см |
- Ціна: 695 ₴










