Жіноча трикотажна піжама з шортами і кофтинкою молочна (S)

- Немає в наявності
- Код: 2-35056
855 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Склад | 50% поліестер, 45% віскоза, 5% еластан |
| Колір | Молочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | S |
| Артикул | 35056 |
| Довжина верху | 45 см |
| Довжина низу | S - 33 см; M - 34 см; L - 35 см - по боковому шву; 7 см — по внутрішньому шву |
| Довжина рукава | S - 61,5 см; M - 62 см; L - 62,5 см |
| Матеріал | Трикотаж текстурний |
| Сілует | Прямий |
| Тканина | Трикотаж текстурний |
| Ширина по стегнах | S - 56 см; M - 58 см; L - 60 см |
| Ширина по поясу | S - 33 см; M - 35 см; L - 37 см |
| Ширина під проймами | S - 42 см; M - 44 см; L - 46 см |
- Ціна: 855 ₴










