Трикотажна жіноча піжама з кофтою і штанами світло-бежева (M)

- Немає в наявності
- Код: 2-35057
1 255 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Склад | 50% поліестер, 45% віскоза, 5% еластан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M |
| Колір | Світло-бежевий |
| Артикул | 35057 |
| Довжина верху | 45 см |
| Довжина низу | S - 104 см; M - 105 см; L - 106 см - по боковому шву; S - 75,5 см; M - 76 см; L - 76,5 см - по внутрішньому шву |
| Довжина рукава | S - 61,5 см; M - 62 см; L - 62,5 см |
| Матеріал | Трикотаж текстурний |
| Сілует | Прямий |
| Тканина | Трикотаж текстурний |
| Ширина по стегнах | S - 46 см; M - 48 см; L - 50 см |
| Ширина по поясу | S - 33 см; M - 35 см; L - 37 см |
| Ширина під проймами | S - 42 см; M - 44 см; L - 46 см |
- Ціна: 1 255 ₴










