Жіноча трикотажна піжама з футболкою і штанами світло-бежева (S)

- Немає в наявності
- Код: 2-35058
1 195 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча трикотажна піжама з футболкою і штанами світло-бежева
*Доставка товару тільки Новою поштою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Склад | 50% поліестер, 45% віскоза, 5% еластан |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35058 |
| Довжина верху | 45 см |
| Довжина низу | S - 104 см; M - 105 см; L - 106 см - по боковому шву; S - см; M — см; L — см — по внутрішньому шву |
| Довжина рукава | S - 19,5 см; M - 20 см; L - 20,5 см |
| Матеріал | Трикотаж текстурний |
| Розмір | S |
| Сілует | Прямий |
| Тканина | Трикотаж текстурний |
| Ширина по стегнах | S - 46 см; M - 48 см; L - 50 см |
| Ширина по поясу | S - 33 см; M - 35 см; L - 37 см |
| Ширина під проймами | S - 42 см; M - 44 см; L - 46 см |
- Ціна: 1 195 ₴










