Довгий жіночий тренч бежевого кольору (S-M)

- Немає в наявності
- Код: 2-69092
2 695 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довгий жіночий тренч бежевого кольору (S-M)
* Доставка тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 50% бавовна, 50% поліестер |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | S-M |
| Тканина | Котон меморі |
| Матеріал | Котон меморі |
| Сілует | Напівприлеглий |
| Довжина рукава | S-M - 76 см; L-XL - 76,5 см |
| Артикул | 69092 |
| Ширина під проймами | S-M - 60 см; L-ХL - 62 см |
| Ширина по талії | S-M - 60 см; L-ХL - 62 см |
| Ширина по стегнах | S-M - 63 см; L-ХL - 65 см |
- Ціна: 2 695 ₴










