Жіноча куртка-бомбер з екошкіри темно-бежевого кольору (L-XL)

- Немає в наявності
- Код: 2-69093
1 595 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Склад | Основна тканина — 100% поліестер; Покриття — 100% поліуретан |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | L-XL |
| Тканина | Екошкіра на велюрі |
| Матеріал | Екошкіра на велюрі |
| Сілует | Прямий |
| Довжина рукава | 61 см |
| Артикул | 69093 |
| Ширина під проймами | S-M - 54 см; L-ХL - 58 см |
| Ширина по талії | S-M - 54 см; L-ХL - 58 см |
| Ширина по стегнах | S-M - 54 см; L-ХL - 58 см |
- Ціна: 1 595 ₴










