Коротка жіноча джинсовка в стилі Grunge — джинс-колір, XS (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-3103
1 063 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джинсова куртка вільного крою — незамінна частина базового гардероба. Укорочена модель у стилі Grunge з акцентними деталями робить цю джинсовку ультрамодною.
Виріб йде без підкладки та спереду застібається на два металеві ґудзики.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | XS |
| Стан | Новий |
| Сезон | Весна |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Джинсова куртка |
| Довжина переду виробу, см | XS - 42см; S - 43см; M - 44см; L - 45см |
| Довжина рукава від горловини, см | XS - 70см; S - 71см; M - 72см; L - 73см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | XS - 44см; S - 44см; M - 45см; L - 45см |
| Клас | Преміумклас |
| Матеріал | Джинс |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | S |
| Склад тканини | 100% коттон |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | з потертостями |
| Фасон | укорочений |
| Колір | Джинс |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | XS - 58см; S - 60см; M - 62см; L - 64см |
- Ціна: 1 063 ₴









