Чоловіча парасоля-напівавтомат з системою антивітер Bellissimo №453, 10 карбованих спиць

- В наявності
- Код: парасоля чол_453 чорн
479 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця міцна парасолька-напівавтомат з 10 карбованими спицями стане чудовим подарунком для чоловіка. Стильна та зручна, вона надійно захистить від дощу, а антиветрова система запобігатиме поломкам при сильних поривах вітру. Водовідштовхувальний матеріал купола забезпечує сухість і зберігає відмінний зовнішній вигляд парасольки на довгі роки. Напівавтоматичний механізм дозволяє легко відкрити купол натисканням кнопки, а закривається він вручну. Зручна ручка забезпечує надійний захват навіть у вітряну погоду.
Характеристики:
- складний
- напівавтомат
- Bellissimo
- 10 карбованих спиць
- антивітрова система
- з чохлом

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОмодаПодарунок |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 94 см |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 35 см |
| Вага парасольки | 525 г |
- Ціна: 479 ₴







