Укорочена жіноча куртка демісезонна світло-бежева стьобана хвилями (size1)

- Немає в наявності
- Код: 2-69203
2 090 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Укорочена жіноча куртка демісезонна світло-бежева стьобана хвилями (size1)
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 100% поліестер |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 69203 |
| Довжина виробу | 59 см — спереду; 64 см — ззаду см |
| Довжина рукава | 41 см |
| Матеріал | Плащівка стьобана |
| Розмір | size1 |
| Малюнок тканини | хвиля |
| Сілует | Прямий |
| Тканина | Плащовка стьогана |
| Ширина під проймами | 75 см |
- Ціна: 2 090 ₴







