Коротка чорна сукня з довгими рукавами та зав'язками спереду (S)

- Немає в наявності
- Код: 2-35258
590 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коротка чорна сукня з довгими рукавами та зав'язками спереду (S)
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Склад | 100% поліестер |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 35258 |
| Довжина виробу | S - 87 см; M - 88 см; L - 89 см см |
| Довжина рукава | S - 61,5 см; M - 62 см; L - 62,5 см |
| Матеріал | Трикотаж текстурний |
| Розмір | S |
| Тканина | Трикотаж рубчик;Трикотаж текстурний |
| Ширина по стегнах | S - 52 см; M - 54 см; L - 56 см |
| Ширина по талії | S - 44см; M - 46 см; L - 48 см |
| Ширина під проймами | S - 43см; M - 45 см; L - 47 см |
- Ціна: 590 ₴










