Жіноча подовжена куртка чорна стьобана хвилями (S-M)

- Немає в наявності
- Код: 2-69202
1 990 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча подовжена куртка чорна стьобана хвилями (S-M)
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 100% поліестер |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | S-M |
| Тканина | Плащовка стьогана |
| Матеріал | Плащівка стьобана |
| Довжина рукава | S-M — 58,5 см; L-ХL - 59,5 см |
| Артикул | 69202 |
| Ширина під проймами | S-M - 58 см; L-ХL - 62 см |
| Ширина по талії | S-M - 58 см; L-ХL - 62 см |
| Ширина по стегнах | S-M — 61,5 см; L-XL - 65,1 см |
| Малюнок тканини | хвиля |
- Ціна: 1 990 ₴










