Жіноче довге пальто демісезонне чорного кольору (S-M)

- Немає в наявності
- Код: 2-69208
2 890 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноче довге пальто демісезонне чорного кольору (S-M)
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 55% поліестер, 43% вовна, 2% спандекс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 69208 |
| Довжина виробу | S-M - 125 см; L-XL - 126 см - спереду; S-M - 126 см; L-XL - 127 см - ззаду см |
| Довжина рукава | S-M — 46,5 см; L-ХL - 47 см |
| Матеріал | Пальтова тканина |
| Розмір | S-M |
| Сілует | Прямий |
| Тканина | Пальтова |
| Ширина по стегнах | S-M - 63.5 см; L-XL — 67,5 см |
| Ширина по талії | S-M - 60 см; L-XL - 64 см |
| Ширина під проймами | S-M - 60 см; L-XL - 64 см |
- Ціна: 2 890 ₴










