Джинсова куртка з вельветовим коміром та накладними кишенями - темно-синій цвет, L (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-240180
1 313 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Ця джинсова куртка ідеально підійде для осінньо-весняного сезону, стильно завершуючи модні аутфіти з різноманітним одягом.
Модель пошита з джинсової тканини без підкладки та спереду застібається на металеву блискавку, яка прикрита планкою з кнопками. Кругла горловина доповнена відкладним коміром із вельветовою нашивкою по верху.
* Доставка тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-синій |
| Сезон | Осінь |
| Матеріал | Джинс |
| Стиль | кежуал |
| Фасон | укорочений |
| Склад тканини | 100% коттон |
| Довжина переду виробу, см | S - 54см; M - 55см; L - 56см |
| Тип виробів | Джинсова куртка |
| Візерунок | двоколірний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 65см; M - 67см; L - 69см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 40см; M - 40см; L - 40см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 69см; M - 69см; L - 70см |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Клас | Середній клас |
- Ціна: 1 313 ₴





