Жіноча демісезонна куртка-бомбер із плащівки - бордо цвет, M (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-202456
875 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Така стильна жіноча куртка від LUREX стильно завершить твої образи навесні та восени. При цьому вона чудово захищає від вітру та дощу, що робить таку річ подвійно вигідною покупкою.
Курточка зшита з щільної плащової тканини і всередині доповнена тонкою гладкою підкладкою з утеплювачем.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | M |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Куртка |
| Довжина переду виробу, см | S - 61см; M - 61см; L - 62см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 75см; M - 75см; L - 76см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 42см; M - 42см; L - 42см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Плащівка |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | S |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 50% бавовна, 50% поліестер |
| Стиль | Повседневный |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | вільний |
| Колір | бордо |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 62см; M - 64см; L — 66 см |
- Ціна: 875 ₴





