Жіноча демісезонна куртка подовжена чорна стьобана хвилями (S-M)

- Немає в наявності
- Код: 2-69201
2 790 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча демісезонна куртка подовжена чорна стьобана хвилями (S-M)
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 100% поліестер |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 69201 |
| Довжина виробу | S-M — 94 см; L-XL - 95 см - спереду; S-M - 98 см; L-XL - 99 см - ззаду см |
| Довжина рукава | S-M - 58 см; L-ХL - 59 см |
| Матеріал | Плащівка стьобана |
| Розмір | S-M |
| Малюнок тканини | хвиля |
| Сілует | Прямий |
| Тканина | Плащовка стьогана |
| Ширина по стегнах | S-M — 64 см; L-ХL - 68 см |
| Ширина по талії | S-M - 60 см; L-XL - 64 см |
| Ширина під проймами | S-M - 58 см; L-ХL - 62 см |
- Ціна: 2 790 ₴










