Коротка екошуба з коміром - молочний цвет, M (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-24026
2 805 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Доступність штучного хутра та сучасні технології дозволяють створювати справжні шедеври у дизайні модних шуб осінь-зима 2024-2025. Одним з оригінальних варіантів є коротка модна шуба з ворсом середньої довжини, яка вже доступна нашим клієнтам на сайті LUREX.
Ця пухнаста модель має вкорочену довжину та доповнена атласною підкладкою без утеплювача.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Шуба |
| Довжина переду виробу, см | S - 55см; M - 55см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 74см; M - 74см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 48см; M - 48см |
| Застібка | Гачки |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Штучне хутро |
| Міжнародний розмір | M |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | S |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 100% полиэстер |
| Стиль | гламурний |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | хутро |
| Фасон | з коміром |
| Колір | Молочний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 50см; M - 52см |
- Ціна: 2 805 ₴





