Коротка замшева куртка з накладними кишенями - світло-коричневий цвет, M (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-90171
1 670 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Коротка замшева куртка з накладними кишенями — стильна та трендова модель, що поєднує сучасний крій і цікавий мікс матеріалів.
Куртка виконана зі штучної замші, що надає їй м’якості та приємної текстури. Контрастний комір зі шкірозамінника додає оригінальності та робить модель ще більш виразною.
Доставка лише Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | M |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Куртка |
| Довжина переду виробу, см | M - 43см; L - 43см |
| Довжина рукава від горловини, см | M - 70см; L - 70см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | M - 43см; L - 43см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Замша |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | M |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | укорочений |
| Колір | Світло-коричневий |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 56см; L - 58см |
- Ціна: 1 670 ₴





