Джемпер у рубчик із відкладним коміром - пудра цвет, ONE SIZE (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-6887
985 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Джемпер у рубчик із відкладним коміром — стильний та теплий варіант для осінньо-зимового сезону. Щільна в’язка дарує затишок і комфорт, а укорочений фасон виглядає сучасно та легко поєднується з різними елементами гардероба.
Модель виконана у вільному крої, має V-подібну горловину та відкладний комір, що додає жіночності й елегантності.
Доставка лише Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Кофта |
| Довжина переду виробу, см | 44 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 63 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 42 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | В'язання |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір фото | ONE SIZE |
| Склад тканини | 80% акрил, 15% поліестер, 5% еластан |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | з коміром |
| Колір | Пудра |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 56 см |
- Ціна: 985 ₴





