Коротка куртка-косуха зі шкірозамінника - чорний цвет, L (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-619080
2 700 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Коротка куртка-косуха зі шкірозамінника — стильна й зухвала база для трендових образів. Лаконічний дизайн у поєднанні з фактурою екошкіри додає виробу характеру та сучасного настрою.
Модель застібається на блискавку, має відкладний комір, що підкреслює класичний байкерський стиль.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Куртка |
| Довжина переду виробу, см | M - 50см; L - 50см |
| Довжина рукава від горловини, см | M - 67см; L — 67 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | M - 38см; L - 38см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | M |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 55% поліуретан, 45% поліестер |
| Стиль | Молодіжний |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | укорочений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 56см; L - 56см |
- Ціна: 2 700 ₴





