Вільний костюм із сорочкою та штанами-аладінами - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-6936
2 140 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Вільний костюм із сорочкою та штанами-аладінами — стильна та комфортна модель у розслабленому силуеті. Однотонний дизайн виглядає лаконічно та універсально, а оригінальний крій додає образу сучасного характеру.
Сорочка має вільний фасон, застібається на ґудзики та доповнена напівкруглим низом і подовженою спинкою, що створює м’який, плавний силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Гудзики |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Костюм-двойка |
| Довжина переду виробу, см | 67 см |
| Довжина по бічному шву, см | 96 см |
| Довжина по спинці, см | 74 см |
| Довжина по кроковому шву, см | 60см |
| Довжина рукава від горловини, см | 74 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 40см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Бавовна |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | ONE SIZE |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стиль | кежуал |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стегнах | 84 см |
| Ширина по талії/поясу, см | 35 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 66 см |
- Ціна: 2 140 ₴





