Однотонна футболка з необробленим низом - салатовий цвет, ONE SIZE (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-6878
1 020 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Однотонна футболка з необробленим низом — стильна базова модель із легким гранжевим акцентом. Прямий вільний фасон забезпечує комфорт у носінні та створює розслаблений, сучасний силует.
Рукави-реглан додають виробу невимушеності й забезпечують зручну посадку в плечовій зоні, а класична кругла горловина підкреслює універсальність моделі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стан | Новий |
| Колір | Салатний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 66 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 35 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 13см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | ONE SIZE |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стиль | базовий |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
| Фасон | реглан |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 52 см |
- Ціна: 1 020 ₴





