Однотонна в'язана футболка-поло - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-95050
1 020 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Однотонна в’язана футболка-поло — стильна базова модель, яка поєднує класичний дизайн і комфортну посадку. Лаконічний вигляд робить її універсальним варіантом для щоденних образів.
Модель має комірець та застібку на три ґудзики під горловиною.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Блакитний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 54см |
| Довжина рукава від горловини, см | 25 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 2 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | В'язання |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | ONE SIZE |
| Склад тканини | 50% акрил, 50% хлопок |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | поло |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 40см |
- Ціна: 1 020 ₴





