Коротка сорочка на затяжках у комлекті з майкою - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-2690
1 510 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Коротка сорочка на затяжках у комплекті з майкою — стильний та сучасний набір, що ідеально підходить для створення багатошарових образів. Лаконічний однотонний дизайн виглядає свіжо та універсально, а поєднання сорочки з майкою додає образу завершеності.
Сорочка має укорочений фасон із класичним комірцем і застібається на ґудзики.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стан | Новий |
| Колір | Молочний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Костюм-двойка |
| Довжина переду виробу, см | 51 см |
| Довжина по бічному шву, см | 30см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 42 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Бавовна |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | ONE SIZE |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стиль | кежуал |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | сорочка |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
- Ціна: 1 510 ₴





