Коротка однотонна вітровка з капюшоном - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-11050
1 560 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Коротка однотонна вітровка з капюшоном — практична та стильна модель для мінливої погоди. Лаконічний дизайн робить її універсальною, а акуратний крій додає сучасного вигляду.
Вітровка виконана на підкладці, що забезпечує комфорт під час носіння.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Куртка |
| Довжина переду виробу, см | 48 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 69 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Плащівка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | ONE SIZE |
| Склад тканини | 100% полиэстер |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | з капюшоном |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 62 см |
- Ціна: 1 560 ₴





