Класична сорочка на ґудзиках у дрібну клітинку - темно-синій цвет, ONE SIZE (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-81550
980 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Класична сорочка у дрібну клітинку — універсальна модель, що поєднує класичний стиль і сучасний вільний силует. Легка та комфортна, вона чудово підходить для створення стильних повсякденних образів.
Сорочка застібається на ґудзики та має акуратний комірець.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Сорочка |
| Довжина переду виробу, см | 68 см |
| Довжина по спинці, см | 78 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 69 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 44 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Бавовна |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | ONE SIZE |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Країна | Китай |
| Візерунок | клетка |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
| Фасон | сорочка |
| Колір | Темно-синій |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
- Ціна: 980 ₴




