Жіноча вітровка-бомбер на блискавці - коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-8816
1 390 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Жіноча вітровка-бомбер на блискавці виконана у лаконічному та сучасному дизайні, що ідеально підходить для повсякденних образів.
Модель без комірця та без підкладки, завдяки чому виріб легкий і зручний для міжсезоння. Рукави-реглан забезпечують комфортну посадку та свободу рухів, а низ рукавів зібраний на резинку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Куртка |
| Довжина переду виробу, см | 47 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 69 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 42 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Котон |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | ONE SIZE |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 80% котон, 20% поліестер |
| Стиль | кежуал |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 64 см |
- Ціна: 1 390 ₴





