Елегантний піджак з вирізами на плечах - чорний цвет, S (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-91880
1 980 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Елегантний двобортний піджак — стильна та сучасна модель, що поєднує класичний крій із оригінальними дизайнерськими деталями. Виріб приталеного фасону красиво підкреслює силует та формує витончений образ.
Піджак застібається на ґудзик, має акуратний крій та якісну підкладку, що забезпечує комфорт під час носіння.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Міжнародний розмір | S |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Жакет |
| Довжина переду виробу, см | S - 70см; M - 70см; L - 71см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 69см; M - 70см; L - 71см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 44см; M - 45см; L - 46см |
| Застібка | гудзик |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Костюмна тканина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | напівприталений |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 39см; M - 41см; L - 43см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 44см; M - 46см; L - 48см |
- Ціна: 1 980 ₴





