Трикотажна приталена сукня з акцентними плечима - темно-коричневий цвет, M (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-261002
1 290 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Трикотажна приталена сукня з акцентними плечима — елегантна модель, яка красиво підкреслює силует і додає образу виразності. Лаконічний однотонний дизайн робить сукню універсальною та стильною.
Модель має круглу горловину та поролонові підплічники, що створюють чітку лінію плечей і додають образу сучасного характеру.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Романтичний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Плаття |
| Довжина виробу, см | S - 93см; M - 93см; L — 94 см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 37см; M - 37см; L - 38см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 16см; M - 16см; L - 17см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | S |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% поліестер |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | з підплічниками |
| Колір | Темно-коричневий |
| Ширина по стегнах | S - 35см; M - 37см; L - 39см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 30см; M - 32см; L - 34см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 44см; M - 46см; L - 48см |
- Ціна: 1 290 ₴





