Широкі вельветові штани зі складками - світло-коричневий цвет, L (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-995500
1 370 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Широкі вельветові штани зі складками — стильна модель, що поєднує комфорт і актуальний силует. М’який вельвет додає образу фактурності та виглядає елегантно у повсякденних луках.
Штани мають прямий широкий крій і вкорочену довжину, що виглядає сучасно та легко поєднується з різним взуттям.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Вельвет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Штани |
| Довжина по бічному шву, см | M - 98см; L - 98см |
| Довжина по кроковому шву, см | M - 65см; L - 65см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Вельвет |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | M |
| Склад тканини | 90% бавовна, 10% поліестер |
| Стиль | Повседневный |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | вільний |
| Колір | Світло-коричневий |
| Ширина по стегнах | M - 60см; L - 62см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 36см; L - 37см |
- Ціна: 1 370 ₴





