Вільний спортивний костюм з рваними елементами - кремовий цвет, S (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-91589
2 560 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Вільний спортивний костюм з рваними елементами — смілива та трендова модель для стильних повсякденних образів. Однотонна база виглядає лаконічно, а рваний декор додає характеру та сучасного street-style настрою.
Світшот виконаний у вільному фасоні з опущеними проймами, що створює розслаблений силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | S |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Спортивний костюм |
| Довжина переду виробу, см | S - 56см; M - 56см |
| Довжина по бічному шву, см | S - 109см; M - 110см |
| Довжина по кроковому шву, см | S - 84см; M - 85см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 77см; M - 77см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 40см; M - 40см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж 2-нитка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Стиль | спорт-шик |
| Країна | Китай |
| Візерунок | напис |
| Фасон | вільний |
| Колір | Кремовий |
| Ширина по стегнах | S - 62см; M — 64 см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 35см; M - 37см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 71см; M - 75см |
- Ціна: 2 560 ₴





