Лонгслів із мереживними вставками на рукавах - чорний цвет, S (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-261000
1 185 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Лонгслів із мереживними вставками на рукавах — стильна модель, що поєднує комфорт базового одягу та ніжні акценти. Лаконічний дизайн виглядає сучасно, а мереживо додає образу легкості й витонченості. Модель має широкий прямий крій, що забезпечує свободу рухів і зручну посадку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Кофта |
| Довжина переду виробу, см | S - 62см; M - 63см; L - 64см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 71см; M - 72см; L - 73см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 48см; M - 49см; L - 50см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | S |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% еластан |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | мереживо |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 54см; M - 56см; L - 58см |
- Ціна: 1 185 ₴





