Трикотажний однотонний костюм із лонгом та штанами палаццо - блакитний цвет, S (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-7193
2 190 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Трикотажний однотонний костюм із лонгом та штанами палаццо — комфортна та стильна модель у сучасному розслабленому стилі. Лаконічний дизайн і м’який трикотаж роблять комплект ідеальним для повсякденного носіння, а необроблені краї додають образу трендової недбалості.
Лонг має вільний фасон із рукавами-реглан, що забезпечує зручність і свободу рухів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | S |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Костюм-двойка |
| Довжина переду виробу, см | S - 66см; M — 67 см |
| Довжина по бічному шву, см | S - 111см; M - 112см |
| Довжина по кроковому шву, см | S - 80см; M - 81см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 72см; M - 72см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 46см; M - 46см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стиль | спорт-шик |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стегнах | S - 54см; M - 56см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 32см; M - 34см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 63см; M — 65 см |
- Ціна: 2 190 ₴





